Fethiye-Göcek-Fethiye Turu
1. gün
İlk gece Fethiye Limanı’nda konaklama, mavi yolculuk ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir, limanın muhteşem manzarasında geçireceğiniz 7 günlük tatilin hayalini kurmaya başlayabilirsiniz.
2. gün
Muhteşem atmosferiyle bizi bekleyen Kızılada’ya demirliyoruz . Tüm günü bu güzel sakin muhteşem atmosferde yüzerek güneşlenerek ve eğlenerek geçiriyor ve gecelemeyi burada yapıyoruz. Dilerseniz yıldızları izleyerek uyuyabilirsiniz.
3. gün
Göcek’in harika limanında gezebilir alışveriş yapabilirsiniz . Güzel çarşısında keyifli vakit geçirebilir küçük kafelerinde bir kahve içip unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Dalyan’da dünyaca ünlü caretta caretta kaplumbağalarını görebilir onlarla unutulmaz fotoğraflar çekilebilir bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü gene İZTUZU plajı yakınlarında demirleyeceğiz ve arzu ederseniz tuzlu su ile tatlı suyun bir arada olduğu ancak karışmadığı bu mucizevi plajda yüzebilirsiniz. Çamur banyosunda güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Gecelemeyi de Göcek koylarında yapacağız.
4. gün
Göcek’in harika koylarında dolaşmaya devam edeceğiz (YASSICALAR-BOYNUZBUKU) bu muhteşem sularda yüzecek ve dalış yapacağız. Geceyi muhteşem koylardan birinde yıldızları izleyerek geçireceğiz.
5. gün
Burada Bedri Rahmi Koyunu ve Kleopatra Adası’nda yüzme ve dalma fırsatı bulacaksınız. Bu muhteşem mavi deniz de şansınız varsa akşam yemeği için balık bile tutabilirsiniz. Gecelemeyi bu güzel koylardan birinde muhteşem romantik bir atmosferde geçireceğiz.
6. gün
Körfezdeki adaların en büyüğüdür. Mübadele sonrasında boşaltılmış eski Rum yerleşiminin kalıntıları bulunmaktadır. Adanın adını aldığı bir tersane ve gözetleme kulesi ada gezintisi yapmak isterseniz karşınıza çıkacaktır.
7. gün
Kahvaltı sonrası Fethiye Körfezi’nde bulunan Turunç Adası’na doğru yola çıkıp son gün güzel bir dalış yüzme keyfi yapıp unutulmaz anılarımıza bir yenisini daha ekleyerek mavi yolculuğumuzun sonuna yaklaşırken Fethiye Limanı’na doğru yola çıkarken geceyi Fethiye Limanı’nda geçireceğiz. Fethiye’nin muhteşem limanın da gezebilir şehrin keyfini bir gecede olsa çıkarabilirsiniz. Muhteşem geçen 7 gün anılarınızda unutulmaz tatlar bırakacaktır.
8. gün
Unutulmaz bir mavi yolculuğun sonuna gelmiş bulunuyoruz tekneden ayrılma zamanı saat 09:30 itibariyle başlar otelinize yada havalimanına transferleriniz yapılır.
Fotoğraf Galerisi
Menü
Rota Detayları
Rota Detayları
Tur Limanları
Gezilecek Yerler
Tur Süresi
7 GECE 8 GÜN